úterý 22. srpna 2017

Blaze v Praze

Dobrý den milí bloggeři a milé bloggerky! Každé  prázdniny jsem jezdívala s tatínkem do Prahy, užít si památky, najít nové zkratky a pasáže... A tak ani o letošní dovolené nemohla Praha v mém programu chybět.

Valdštejnská jízdárna - František Skála

Svět fantazie, skvělá prezentace za přispění architekta Cabana,  veliké ááááááááááááách. Fotky nic moc, bo málo světla....


 
Výstava končí 3.  září, ještě máte dva víkendy  a pokud bude krásně, jako v pátek, doporučuju vyjít do Valdštejské zahrady, která s galerií sousedí. 
Na seznamu přání jsem měla ještě jednu výstavu, o které se už hodně napsalo. Gerhard Richter v paláci Kinských na Staroměstském náměstí.tenhle kousek 2x2 metry mne dostal natolik, že jsem si ho odvezla domů na plakátěJe to zvláštní, ten člověk se narodil v Drážďanech, dětství prožil v Žitavě, tedy za rohem a já  ho objevila až teď. Tahle výstava taky končí 3. září.
 
Tak to byl náš výlet za kulturou a k tomu ještě oběd v Savoji, co víc si přát?
 
Užívejte zbytek léta a opatrujte se, Vaše Eva, už po dovolené
 

2 komentáře:

  1. Asi bych na toho Skálu měla vyrazit. Mám to u nosu, ani nepotřebuji víkend. Zato Valdštejnskou zahradu mám prošlápnutou docela důkladně - alespoň její část u blíž k metru (ráno tudy chodím do práce, odpoledne z práce).
    Díky za připomenutí výstavy.

    OdpovědětVymazat
  2. Z fotek mě výstava opravdu zaujala, myslím, že bych si jí mohla užít. Děkuji za tip na výlet :) Eloorka

    OdpovědětVymazat